Erken boşalmaya iyi gelen bitkiler

Erken boşalan erkekler ilk önce stresten korunma çarelerini aramalı ve en azından hiç olmazsa günde iki veya üç bardak strese iyi gelen bitkilerin çayından içmelidirler. Bu tedavi metodu inanın erken boşalma konusunda %80 lere varan oranda fayda sağlar. Yine bunun yanında ( stres çaylarının) haricinde, erken boşalmayı engelleyen bitkiler de buna dahil edilirse % 100′ e yakın bir başarının sağlanması gayet tabii mümkün olur. Günümüzde şehir yaşantısının ve geçim derdi’ninde maalesef erken boşalan erkeklerin korkulu rüyası haline gelmiştir. Geçim derdi olan bir kişi bana kalırsa erken boşalmanın tedavisi noktasında, işe para kazanmanın yollarını bulmakla başlamalıdır.Çünkü yaşamak, gezmek, eğlenmek ve hatta başkalarına iyilik yapmaya çalışmak için bile para lazımdır ve o olmadan maalesef büyük şehirler’de yaşam çok ama çok zordur.

Bu girizgahtan sonra gelelim erken boşalma rahatsızlıklarına ve strese iyi gelen en etkili bitkileri incelemeye. En etkilileri diyorum çünkü belkide onlarca bitkinin erken boşalma tedavileri konusunda faydaları vardır ama, biz burada en etkili olanlarını ve kullanıp ta faydasının görülmüş olan ve bu konuda referanslı olan bitkileri anlatacağız.

Strese iyi gelen şifalı bitkiler.:

1-)Oğul otu ( Melisa ) : Bu değerli bitki stres ve kalp hastalıkları konusunda günümüzde mutlaka kullanılması gereken bir şifalı bitkidir. Gerginliği yok ederek stresi azaltır.Akşamları yatmadan evvel bir bardak çayını içmek gece iyi uyumak içinde birebirdir.

2-) Karabaş otu ( Karabaş lavanta ) : İbni sina bu bitki için kafa süpürgesi demiştir.Bu bitki insanı ruhen güçlendirmede eşsiz bir devadır. Beyin fonksiyonlarında ve sinir zaafiyetinde çok faydalıdır.Aşırıya kaçmadan günde 2- 3 gram olacak şekilde çayını içmek iyi sonuçlar verir. Çayı kaynatmadan demlemek sureti ile içmelidir. Bu genelde bütün bitkiler için geçerlidir.

3-) Karanfil: Karanfil çayını içmenin her iki yönde faydası vardır. Erken boşalan erkekler mutlaka günde bir bardak karanfil çayı içmelidirler.Unutmayalımki geciktirici spreylerin içeriğinin en önemli hammaddesi karanfil yağıdır. Ama karanfil çayını içmek daha etkili ve uzun vadede daha kalıcı sonuç verir.

4-) Papatya: Papatyanın sakinleştirici ve strese karşı etkisi, artık günümüzde bitkilere karşı olan tıp doktorları tarafından bile itiraf ediliyor. Günde iki bardak içilebilir.Erken boşalan erkekler için bitkisel kürler:

1-) Havlıcan: Erken boşalma tedavisi konusunda çok etkili bir şifalı bitkidir. Bu bitki kök şeklinde olup aktarlarda öğütülmüş olarak toz halinde bulunur.Balla macun yapılıp yenilebilir veya köklerini kaynatmak sureti ile çayı içilebilir. Erken boşalma tedavisi konusunda çok önemli bir ajandır.

2-) Organik ve soğuk sıkım Çörek otu: Çörek otu ve/veya çöreotu yağı da erken boşalma tedavisini destekleyen önemli bitkilerdendir. Eğer soğuk sıkım ve organik üretilmiş Çörek otu yağı kullanılırsa derhal etkisini gösterir. Daha önceki bir makalemde de yazdım. Çörek otu yağının hakikisi yani organik olanı ve soğuk sıkım olanı önemlidir ve çok etkilidir. Bu konuda benim bizzat tanık olduğum referanslarım mevcuttur. Çörek otu yağının hakikisini ( soğuk sıkım ve organik üretim ) arzu edenler sitesinden orijinal organik soğuk sıkım çörek otu yağına sahip olabilirler. Çörek otu yağının organik olmasının öneminin nedeni, gitgide çörek otu yağına artan talep üzerine, çörek otu yağı ihtiyacını karşılamak için tarımsal üretiminde ciddi şekilde hormonlu ve zirai ilaçların hemde yüksek derece de kullanılmasından kaynaklanmaktadır. bitkiler.gen.tr

3-) Karanfil: Yukarıdaki strese iyi gelen bitkileri sıralarken karanfilin iki yönlü tedavisinden bahsetmiştik.Karanfil hem strese hemde erken boşalma sorununa faydası olan tek bir bitkidir. Kök ve odunsu bitki olması dolayısıyla kaynatılarak içmek gerekir

4-) Besbase: Bu bitkimizde tek başına veya karanfl tomurcukları ile beraber macun şekliine getirilerek 10’ar gram yutulursa erken boşalma tedavisi konusunda çok önemli mesafeler alınacağı ibni sinanın eski el yazması kitaplarında bildirilmektedir.

Erken boşalan erkekler bu bitkilerle sorunlarına büyük ölçüde çare bulabilirler. Şüphesiz erken boşalma tedavileri ile ilgili pek çok daha bilinen şifalı bitkiler vardır ama, hem ençok etkili olanların başında bu şifalı bitkiler gelmektedir ve hemde bu bitkilerin şifası tecrübe ile sabittir, yani deyim yerindeyse referanslıdır.

Bu yazı 72.866 defa okundu

You may also like...

2 Responses

  1. murat dedi ki:

    besbase yi macun haline nasıl getireceğimizi detaylı yazarsanız cok sevinirim paylaşımlarını için teşekkür ederim

  2. Orhan dedi ki:

    Çörek otu yağ erken boşalma için nasıl etkil oluyor daha önceki makalenize ukasamdım yardımcı olursanız sevinirim iyi geceler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir