Gizlilik ilkesi

Bitkiler.gen.tr sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarfediyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.
Kayıt Dosyaları
Birçok standart web sunucusunda olduğu gibi bitkiler.gen.tr‘de istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standart bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir. Ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

Reklamlar
Sitemizde bağımsız şirketlerin reklamlarını yayınlamaktayız. Bu reklamlar çerez (cookıes) içerebilir ve bu şirketler tarafından çerez bilgileri toplanabilir ve bizim bu bilgiye ulaşmamız mümkün değildir. Bitkiler.gen.tr link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir. Bu bağlantılardan doğabilecek tüm sorumluluklar ve yükümlülükler bu ürün ve siteleri kullanan kullanıcılara aittir. Biz reklam veren, vb. şirketler ile çalışmaktayız lütfen onların ilgili sayfalarından gizlilik sözleşmelerini okuyunuz.

Bu siteyi kullanan herkes gizlilik politikasını okumuş ve benimsemiş sayılacaktır.

Önemli Uyarı: SİTEMİZDE BİTKİ ÜRÜN VE İLAÇ SATIŞI YOKTUR, BU SİTE SADECE BİLGİ AMAÇLI YAYIN FALİYETİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir