Kullanım Koşulları

Önemli Uyarı: SİTEMİZDE BİTKİ ÜRÜN VE İLAÇ SATIŞI YOKTUR, BU WEB SAYFASI SADECE BİLGİ AMAÇLI YAYIN FALİYETİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR. 

Bitkiler.gen.tr web sitesini ziyaret eden tüm gerçek ve tüzel kişiler, aşağıda yer alan kullanım koşullarını tamamen okumuş ve eksiksiz olarak kabul etmiş sayılırlar. Eğer kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmaya devam etmeyiniz.

Bitkiler.gen.tr sitesinde yayımlanmış olan hiçbir yazılı metin veya görsel içerik teşhis, tedavi, tanı, bilimsel kanıt veya tıbbi bir öneri niteliğinde değildir. Sitede yer alan tüm içerik yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. Bitkiler.gen.tr sitesinde yer alan görsel veya yazılı bilgiler nedeniyle meydana gelebilecek hiçbir risk, şikayet ve sorundan dolayı Bitkiler.gen.tr sorumlu tutulamaz.

Site ziyaretçileri ve kullanıcıları, bu sitede yer alan bilgileri ne şekilde değerlendireceklerine dair tüm sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul etmiş sayılırlar. Bitkiler.gen.tr de yer alan içeriğin kullanımı, değerlendirilmesi, yorumlanması ve ortaya çıkacak sonuçlar tümüyle kullanıcıya aittir. Kullanıcılar sitenin kullanım koşullarını okuyarak bu sitenin bilgilendirme amaçlı derleme yazı ve görseller yayımladığını ve bu sitedeki bilgilerin tıbbi ve bilimsel tavsiye niteliğinde olmadıklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Sağlığınızla ilgi herhangi bir şikayetiniz olduğunda hiç vakit kaybetmeden, doğru bir teşhis ve tedavi için öncelikli olarak bir sağlık kuruluşuna ya da doktora başvurunuz. Sağlıkla ilgili acil durumlarda hemen uzman bir doktor veya sağlık kuruluşu ile irtibata geçilmeli ya da ‘112’ no’lu Acil Yardım hattı aranmalıdır.

Bu sitede yayımlanan ve 3. şahıslara ait yorumlar, bu şahısların eklediği metin veya görseller, bu içeriği ekleyen kişilerin kendi sorumluluğundadır. 3. kişiler tarafından yapılan yazılı veya görsel yorumlardan kesinlikle Bitkiler.gen.tr sorumlu değildir. Bu kişilerin yaptığı yorumlar reklam veya tanıtım amaçlı olabileceğinden, bu kişilerin önerilerini dikkate almadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.

Bitkiler.gen.tr ’de bilgi paylaşanlar, yorum yapanlar veya herhangi bir şekilde siteye içerik sağlayanlar, verdikleri bilgilerin gizli olmadığını ve kamu tarafından bilinmesinin bir mahsuru olmadığını peşinen kabul etmiş sayılırlar. Sitemiz aracılığıyla verilen bağlantılardan doğan problem ve şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Yorumlar aracılığıyla paylaşılan bağlantılardan doğacak sorunlardan, site ziyaretçilerinin kendiler sorumludur.

Bu siteyi ziyaret edenler ve kullanıcıların tümü yukarıda açıklanan kullanım koşullarını eksiksiz olarak okuduklarını, anladıklarını ve bu koşullara tamamen uyacaklarını kabul etmiş sayılırlar.

Sitemizde yer alan bilgilerle ilgili olarak lütfen burada yer alan tüm uyarıları dikkate alın. Kendi tıbbi şikayetleriniz veya yakınlarınızın sağlık sorunlarıyla ilgili olarak lütfen hemen bir sağlık kuruluşuna danışın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir