Sandoloz sakızının faydaları

Aşırı miktarda yemek, kabızlık, hareketsizlik, ilaç kullanımı gibi sebepler kilo almaya sebep olmakta, kişiyi hem maddi hem manevi açıdan zor duruma sokmaktadır. Eğer siz, kilo problemi yaşayan biriyseniz, zaten toplumda yaşadığınız dışlanma ve iğneleyici bakışları iyi bilirsiniz. İşte, birazdan açıklayacağım mucize sakız, kilo vermenizi sağlayıp hem bu psikolojik baskından sizi kurtarabilir hem de sağlığınıza kavuşmanıza yardım edebilir.

Kuzey Afrika’da yetişen sandaloz ağacının reçinelerinden elde edilen sandaloz sakızı, ziraat mühendisi Cem Murat Gencel’den aldığımız bilgilere göre kilo vermek için gerekli görevleri yerine getiriyor. Düzenli olarak kullanılan sandoloz sakızının ayda 10 kilo kadar zayıflamayı sağladığı bildiriliyor.

Sandoloz sakızı faydaları nelerdir?

Peki, sandoloz sakızı nasıl kullanılır, nereden alınır, faydaları nelerdir? Hepsini açıklıyoruz! Sandoloz sakızı iştah kapatan, kişinin kısa sürede doyduğunu hissetmesini sağlayan doğal bir bitki özüdür. Vücuttaki kalıplaşmış yağların çözülüp vücuttan atılmasına, metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olur.

Kilo verememenin en büyük nedenlerinden biri olan kabızlığın iyileşmesine yardımcı olur. Önerilen şekilde kullanılan sandaloz sakızı, ayda 10 kiloya kadar zayıflamayı sağladığı ve gaz, şişkinlik gibi sindirim sistemi sorunlarını giderdiği bilinmektedir.

Sandoloz sakızı nereden alınır?

Sandoloz sakızını aktarlardan veya doğal ürün satışı yapan internet sitelerinden satın alabilirsiniz. Tane veya toz halinde satılan sandoloz sakızının 100 gramı size bir aydan fazla süre yetecektir, aylık maliyeti ortalama 5 liraya gelir. Sandoloz sakızıyla birlikte kullanımı şart olan organik elma sirkesi de yine aktarlardan veya doğal ürün satışı yapan internet sitelerinden satın alabilirsiniz veya haberin sonunda yer alan evde elma sirkesi tarifimizi kullanabilirsiniz. bitkiler.gen.tr

Sandoloz sakızı nasıl kullanılır?

Sandoloz sakızı, sabahları ve akşamları olmak üzere günde 2 defa aç karna fındık tanesi büyüklüğünde ağızda çiğnenip yutulur. Kristal şeklinde olan Sandoloz sakızı, ağızda kolayca dağılmaktadır ve belirgin bir tadı yoktur. Hemen ardından ise bir su bardağı suya bir tatlı kaşığı organik elma sirkesi eklenip içilir. Bu sayede hem vücuttaki ödemler atılacak hem de Sandoloz sakızı tam etkisini gösterecektir. Sandoloz sakızını aldıktan sonraki 15-20 dakika içerisinde yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Elma sirkesi

Sandoloz sakızı kullanırken, gerçekten işe yaraması ve sizi üzen fazla kilolardan kurtarması için şu kurallara dikkat etmeniz gerekir:

Günde en az 12 bardak su için.

Günde en az 30 dakika yürüyün veya dans edin.

Yeşil çay, hibiskus çayı, zencefil çayı gibi bitki çaylarından günde 3 fincan tüketin.

Hamur işi, gazlı ve şekerli içeceklerden, tatlılardan uzak durun.

Belirgin bir yan etkisi yoktur ancak yine de birkaç gün kullanıp kendinizi gözlemleyin ve olası yan etkide kullanımı bırakın.

Mide rahatsızlığı olanların kullanımıyla ilgili sakınca bulunmamaktadır ancak yine de birkaç gün kullanıp kendinizi gözlemleyin ve olası yan etkide kullanımı bırakın.

Emzirenler ve hamilelerin kullanımına uygun değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir