Ana Sayfa / Bitki Haberleri / Sinemaki çayı neye iyi gelir, sinemaki faydaları

Sinemaki çayı neye iyi gelir, sinemaki faydaları

Sinemaki öncelikle kabızlık sorununa çözüm getirir. Müshil görevi görerek kronik hale gelen kabızlığı yok eder. Bağırsak hareketlerini düzenleyerek rahatlama sağlar. Midede olan şişkinliği alan sinemaki çayı neye iyi gelir hazımsızlık sorununu da çözecektir. İştah kapatıcı özelliği ile, kilo vermeye de yardımcı olacaktır. Bağırsakları temizleyerek, detoks etkisi yaratır. Hemeroid ağrısı çekenler için yardımcı olacak olan sinemaki çayı neye iyi gelir mide ağrısına iyi gelecektir. Fazla açık olan iştahı kapatır ve düzenli beslenmeyi destekler. Bağırsaklarda detoks etkisi yaratan sinemaki çayı neye iyi gelir zehirlerden arındıran özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

Taze demlenmiş olan sinemaki faydaları kısa sürede etkisini gösterecektir. Kalbi güçlendiren özelliği ile tercih edilen bitkiler arasındadır. Balgam söktüren, idrar yollarını temizleyen sinemaki faydaları iyileştirici özellik sunacaktır. Üstelik zayıflama konusunda da yardımcı olan şifalı bitki, mide ağrılarını da tedavi edecektir. Safra söktüren sinemaki faydaları vücut için şifalı bir detokstur. Uzun süreli içilmesi uygun olmamakla beraber, kısa süreli aralıklarla tüketilmesi, olumlu etkiler gösterecektir.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bitkiler

yonca

Yonca bitkisi nedir ?

Bildiğimiz kalp şeklinde üç yaprağı olan… Uluslararası terminolojideki adı Arapça kökenli “Alfalfa”. Baklagiller familyasından; yüksek …

Bir cevap yazın