Son Haberler
Ana Sayfa / Sağlık ve Bitkiler / Sinir Ağrıları Bitkisel Tedavisi

Sinir Ağrıları Bitkisel Tedavisi

Bulunması Gereken Şifalı Bitkiler:

– Zeravent otu
– Koyunkıran otu
– Zambak yaprağı
– Güzelavrat otu
– Üzüm sirkesi
– Zeytinyağı

Hazırlanış ve Kullanım Reçetesi:

* Zeravent otunun kökleri yarım saat süre ile suda kaynatılır. Sıkılarak elde edilen posaya, lapa kıvamına gelene kadar zeytinyağı ilave edilerek yoğrulur. HAzırlanan bu lapadan, bir miktar temiz bir beze yaydırılarak ağrıyan yere konur.

* Koyunkıran otu tütün gibi kıyıldıktan sonra zeytinyağı bulunan bir kavanoza konarak 48 saat süreyle emilmeye bırakılır. Bu süre sonunda sıkılarak elde edilen sıvıdan, tedavi süresince ve gün aşırı ağrıyan mahale masaj yapılarak sürülür.

* Taze derlenmiş zambak yarpakları güzelavrat otu ile birlikte yirmi dakika süre ile suda kaynatılır. Sıkılarak elde edilen sıvıya, üzüm sirekesi karıştırılarak bir kapta dinlendirilir. Dinlendirilen bu karışımla ağrıyan mahale masaj ve kompres yapılır.

Pankreas KanseriTedavisi 
KANSER – NEBAT:
PANKREAS kanseri bitkisel de kullanılan nebatımız ilk etapta 45 günlük kür içinde vücutta bulunan metastazı önleyerek ve tümörlere karşı vücudun bağışıklık sistemini düzenleyerek tümörlerle mücadele etmeyi sağlar.

İçerisinde hiçbir kimyasal katkı maddesi bulundurmamaktadır.

Olabilecek kemoterapi ya da radyoterapinin yan etkilerinden olan halsizlik, kusma, iştahsızlık gibi etkilerin ortadan kalkmasını sağlamakta yardımcı olur.

KANSER – ÇAY:
PANKREAS kanseri bitkisel de kullanılan çayımız ilk etapta 45 günlük kür içinde vücutta bulunan metastazı önleyerek ve tümörlere karşı vücudun bağışıklık sistemini düzenleyerek tümörlerle mücadele etmeyi sağlar.

Olabilecek kemoterapi ya da radyoterapinin yan etkilerinden olan halsizlik, kusma, iştahsızlık gibi etkilerin ortadan kalkmasını sağlamakta yardımcı olur. Günde 2 kez demlenerek içilir.

KANSER – GÜÇLENDİRİCİ:
Öncelikli olarak beyaz hücreler, yani lökositlerin tümorü tanımasını sağlar,

kas ve kemik yapısını güçlendirerek vücuttaki komplikasyonları önler.

Vücut bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar

Ayak Nasırı Tedavisi

Bir tutam meyankökünü öğüterek içine 1 çay kaşığı limon suyu eklenir ve bir hamur yapılır. Nasır olan bölge bu hamurla gece yatmadan önce acı vermeyecek kadar sertçe ovulur. Bir kaç gün devam edilmelidir.

Taze bir limon dilimi nasırın üzerine bağlanır ve gece boyunca orada tutulur.

Papaya meyvesinin suyu günde 3 defa nasırlı bölgeye sürülür.

Bir ada soğanı kavrularak ya da fırında pişirilerek nasıra bağlanır. Gece kalır ve sabah çıkarılarak ayaklar yıkanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir