yorgunluğa iyi gelen bitkiler

Yorgunluğa iyi gelen bitkiler.

Günümüz insanı yoğun stres yaşamaktadır. İş koşuşturması gittikçe artan iş yükü trafik zamanı iyi kullanamama ve hayatın bir maraton olarak görülmesi günümüz insanını yıprattığı gibi ömrü de kısaltıyor. Yorgunluk modern insanın ortak paydası.

Yorgunluğa ne iyi gelir sorusu kişiden kişiye değişiklik arz etse de genel olarak yeterli uyku uyuyamamak olaylar karşısında aşırı tepki göstermek stres en önemli yorgunluk belirtileri.

Pekiyi yorgunluğa ne iyi gelir. Yorgunluğa iyi bir uykudan sonra besleyici bir kahvaltı ile başlamak günü enerjik götürmenize yarayacaktır. Her gün tüketeceğiniz bir adet elma sizin için bir enerji deposu olacaktır. Sabah kahvaltınızı asla portakal suyu ile yapmayın. Portakal suyu kahvaltıdan bir-iki saat sonra baş dönmesi halsizlik yapacaktır. Yorgunluğa ne iyi gelir sorusuna verilecek en iyi cevap iyi bir beslenme ve kaliteli uyku ile sınırlı değil elbette. Moralinizi bozan sizi üzen strese sokan her türlü olay ne kadar iyi beslenirseniz beslenin sizi gerer ve stres yaratır. Stres –grip-nezle yorgunluğun temel nedenleridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir