Son Haberler
Ana Sayfa / Bitkisel Bakım / Cilt hastalıklarına iyi gelen bitkiler

Cilt hastalıklarına iyi gelen bitkiler

Sedef hastalığı bulaşıcı değildir. Bu güne kadar sedef hastalığının sebebinin kreatin denilen bir protein yetersizliğinden kaynaklandığı iddia ediliyor. İtalyan bir doktor ise bu hastalığın bağırsaklardaki bir mantar sebebi olduğunu kanıtlamıştır. Bağırsaktaki mantarın yok olması sedef hastalığından kurtulmasını vurgulamıştır. Sedef hastalığı eğer kronikse 3-4 ay tedavi sürebilir.
Bu hastalığa iyi gelen bir bitki aloera bitkisidir. Bu bitki diğer cilt hastalıklarına da iyi geldiği uzmanlar tarafından bildirilmektedir. Aloera bitkisinin içinde bir jel gibi sıvı vardır ve bu jel sıvısından elde edilir. Akne, sivilce, egzama gibi deri hastalıklarının sebebi bağırsaklardır. Deri hastalıklarından kurtulması için alovera jelini kesinlikle kullanması gerekmektedir.
Sponsorlu Bağlantılar
Kişi kısa sürede iyileşmek istiyorsa harici olarak çay ağacı yağı, (Avustralya da yetişir) sivilce akneye karşı bir damla sürüldüğü zaman iyileştirici etkisini fark edebilir. Ya da deride kaşıntılı yara, tırnaklarda mantar, parmak aralarında pişik varsa bu çay ağacı yağında bir damla kullanması yeterli gelir. Bu hastalıkların iyileşmesi alovera jeliyle kesinlik kazandırır.
Bağırsakların tedavisi gerçekleşmediği müddetçe deri hastalığından, bitkiler.gen.tr alerjik hastalıklarından ya da bağırsak hastalığından kurtulmak mümkün olmayabilir. Her türlü alerjik polen alerjisi, besin alerjisi, astım, kurdeşen, sedef, egzama gibi hastalılarının bağırsak tedavisi ile iyileşebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir