Miğde şişkinliğine iyi gelen bitkisel tonik

Şiddetli miğde sorunları, her yaştan kişiler arasında giderek daha sık rastlanır.

Sık sık şişmanlık ile karıştırılan bir rahatsızlık duygusu, genişlik ve şişkinlik yaratır. İnsanın deneyimlerine göre, şişkinlik midenizde büyük bir balon gibi hissediyor ve bunu huzursuzluk ve aşırı kilo olma hissi izliyor.

Şişkin bir göbekten kurtulma üzerine birçok teori olsa da, tedavi oldukça basittir. Ünlü beslenme uzmanı ve sağlıklı gıda yazarı Cynthia Sass, şişmiş göbeği hemen iyileştirecek bir tonik geliştirdi.

Minimum kalori ve güçlü bir yağ yakıcı olarak hareket eden bu çare, sağlık pazarında çok hoş karşılanmaktadır. Artı, düzenli olarak tüketerek bir sürü sağlıklı besin elde edersiniz.

Bunun yanında, Cynthia Sass da ‘Düz göbek diyeti’ olarak bilinen bir kilo kaybı programının uygulanması öneriyor. Diyet Sassy suyun tüketimini vurgular ve aşırı yağ kaybını hızla sağlanır.

Sıvı su tutulmasını engeller ve sadece düz su içmekle aynı etkileri elde edemezsiniz. Bu içki ile, elektrolit alımını artıracak ve organizmayı hızlandıracaksınız.

İçindekiler:
-67 oz / 2l su
-12 küçük nane yaprağı
-1 çay kaşığı taze rendelenmiş zencefil
-1 orta boy limon, ince dilimlenmiş
-1 orta boy salatalık, soyulmuş ve ince dilimlenmiş

Hazırlık:
Bir sürahi içinde, tüm malzemeleri bir araya getirin. Karışımı bir saat bekletin. Hazır olduktan sonra, günde 8-10 bardak iç. Düz su içilmesi gerekli değildir, çünkü bu içecek yerini alacaktır.

Kısa sürede, gelişmiş sindirim, bastırılmış iştah ve hiç şişkinlik kalmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir